O našem obchůdku

Jmenuji se Šárka. Jako malá jsem si ráda hrála s plastelínou, takže když mi kamarádka ukázala polymerové hmoty, byla jsem nadšená a musela jsem to vyzkoušet. Postupem času jsem se dostala ke spoustě dalších technik výroby bižuterie, výroba šperků mě úplně pohltila.

Jelikož bydlím v malém městečku (ale zato v krásné přírodě), měla jsem vždy docela problémy se sháněním materiálu k tvoření, mohla jsem nakupovat pouze v e-shopech. Ne vždy však zboží dorazilo ve slíbeném termínu, ne vždy dorazilo přesně to, co jsem si objednala a ne vždy dorazily kvalitní komponenty. Také se mi nelíbilo časté vysoké poštovné za malý balíček s platbou předem.

To vše jsem se rozhodla změnit! Podařilo se mi nakoupit kvalitní komponenty za výhodné ceny (avšak ve větším množství, než sama kdy spotřebuju). Původní představa byla taková, že se podělím o tyto nadbytečné komponenty s ostatními tvořilkami. Brzy se však začaly ozývat zákaznice, zda by se mi nepodařilo sehnat také další konkrétní komponenty. Snažila jsem se všem vyjít vstříc, takže se nabídka mého obchůdku rozrůstala a rozrůstala, až tento prodej nadbytků přerostl v plnohodnotný e-shop. Na provozu obchůdku se výrazně podílí také můj manžel Tomáš, který sortimentu také rozumí, proto se ho nebojte na cokoliv zeptat, pokud Vám zvedne telefon :-)

V současnosti máme již širokou nabídku různých komponent, korálků, návlekového materiálů, nářadí a pomůcek k tvorbě bižuterie v dobré kvalitě a za dobré ceny. Zásilky odesíláme ihned v den přijetí či uhrazení objednávky za nízké poštovné (nebo zdarma, podle výše objednávky). Zákazníkům nabízíme další slevy a výhody k nákupu, o kterých se více dozvíte v samostatném článku.

Kdykoliv se na nás můžete obrátit e-mailem či telefonicky:

E-mail: kontakt@bezvasperky.cz
Tel: 728 919 556

Šárka Bednáriková
Luční 899
766 01 Valašské Klobouky
IČ: 75307481