Sleva! Staroměděné spojovací kroužky 6 mm Zobrazit větší

Staroměděné spojovací kroužky 6 mm, 100 ks

SK-12G-M-6

Nové

Kovové spojovací kroužky ve staroměděné barvě o průměru 6 mm, baleno po 100 ks, jednotlivě spojené, nepájené. Spojovací kroužky jsou základní bižuterní komponenty využívané při tvorbě téměř všech šperků.

Více informací

4 ks okamžitě skladem

6 Kč

-55%

14 Kč

Parametry

Barva Staroměděná
Materiál Obecný bižuterní kov
Průměr 6 mm
Tloušťka drátu 0,7 mm
Balení 100 ks

Více informací

Spojovací kroužky naleznou uplatnění především při výrobě náramků, náhrdelníků či náušnic. Dají se použít nejen ke spojení dvou částí šperku, ale také například místo protikusu k zapínání karabinky nebo pro připojení různých visících ozdob k náramku či náhrdelníku.

Spojovací kroužky se používají rovněž při tvoření technikou "chainmail" - tvorbě šperků, oděvních či vlasových doplňků téměř výhradně ze spojovacích kroužků.

Kompletní nabídku spojovacích kroužků různých průměrů a barev naleznete v kategorii spojovací kroužky.

Náš tip: Při výrobě šperků je někdy vhodné spojit příslušné komponenty i dvěmi spojovacími kroužky za sebou namístou pouhého jednoho. Jednak tím vznikne pohyblivější spoj a jednak se komponenty vůči sobě pootočí o dalších 90°. To je důležité zejména u náušnic - chceme, aby z náušnice byla vidět pěkná ploška, nikoliv hrana. Někdy to však vyjde tak, že při použití pouze jednoho kroužku by viditelným směrem visela hrana náušnice. Přidáním druhého spojovacího kroužku se náušnice při volném visu pootočí.

Související produkty