Sleva! Starobronzové spojovací kroužky 10 mm, 50 ks Zobrazit větší

Starobronzové spojovací kroužky 10 mm, 50 ks

SK-36F-AB-10

Nové

Kovové spojovací kroužky ve starobronzové barvě o průměru 10 mm, baleno po 50 ks, jednotlivě spojené, nepájené. Spojovací kroužky jsou základní bižuterní komponenty využívané při tvorbě téměř všech šperků.

Více informací

Dočasně vyprodáno

8 Kč

-40%

14 Kč

Parametry

Barva Starobronzová
Materiál Obecný bižuterní kov
Průměr 10 mm
Tloušťka drátu 1 mm
Balení 50 ks

Více informací

Spojovací kroužky naleznou uplatnění především při výrobě náramků, náhrdelníků či náušnic. Dají se použít nejen ke spojení dvou částí šperku, ale také například místo protikusu k zapínání karabinky nebo pro připojení různých visících ozdob k náramku či náhrdelníku.

Spojovací kroužky se používají rovněž při tvoření technikou "chainmail" - tvorbě šperků, oděvních či vlasových doplňků téměř výhradně ze spojovacích kroužků.

Kompletní nabídku spojovacích kroužků různých průměrů a barev naleznete v kategorii spojovací kroužky.

Náš tip: Při výrobě šperků je někdy vhodné spojit příslušné komponenty i dvěmi spojovacími kroužky za sebou namístou pouhého jednoho. Jednak tím vznikne pohyblivější spoj a jednak se komponenty vůči sobě pootočí o dalších 90°. To je důležité zejména u náušnic - chceme, aby z náušnice byla vidět pěkná ploška, nikoliv hrana. Někdy to však vyjde tak, že při použití pouze jednoho kroužku by viditelným směrem visela hrana náušnice. Přidáním druhého spojovacího kroužku se náušnice při volném visu pootočí.

Související produkty